Депутати достроково припинили повноваження міського голови Валентина Казакова

23-12-2018

На четвертому пленарному засіданні 54-ї сесії Сєвєродонецької міської ради, яке відбулося 22 грудня, депутати шляхом таємного голосування достроково припинили повноваження міського голови Валентина Казакова.

54-та (позачергова) сесія скликана, враховуючи пропозицію третини депутатів від складу ради про скликання сесії Сєвєродонецьої міської ради. Головуючий – депутат міської ради Вячеслав Ткачук.

В рішенні зокрема зазначається, що повноважень міського голови достроково  припиняються в зв’язку з чисельними порушеннями міським головою Казаковим Валентином Васильовичем Конституції України, Законів України, прав і свобод громадян, не забезпечення здійснення наданих йому повноважень, керуючись ч.2 ст.79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  на підставі інформації, наданої депутатами Сєвєродонецької міської ради.

Згідно з рішенням, обов’язки міського голови покладено на секретаря міської ради з 22  грудня 2018 року.