Депутати обрали нових заступників міського голови та затвердили персональний склад виконкому міськради

23-12-2018

На четвертому пленарному засіданні 54-ї сесії Сєвєродонецької міської ради, яке відбулося 22 грудня, депутати також проголосували за розпуск виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання, припинення повноважень та звільнення заступників міського голови, керуючого справами виконкому, а саме: з посади першого заступника міського голови – Слєсарєва Ігоря Едуардовича, з посади заступників міського голови - Прядку Володимира Анатолійовича, Лук’янченка Дмитра Володимировича, Фесенко Інну Валентинівну, з посади керуючого справами виконкому – Журбу Юрія Анатолійовича.

Затвердили на посадах:

Кузьмінова Олега Юрійовича – першим заступником міського голови.

Ольшанського Олександра Вікторовича – заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальником Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради.

Степаненко Ірину Вікторівну – заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,  начальником відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування міської ради.

Журбу Юрія Анатолійовича –  керуючим справами виконкому міської ради.

На попередньому пленарному засіданні було поновлено на посаді заступника міського голови Пригебу Григорія Валентиновича.

Депутати затвердили нову структуру виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради .

Затверджено персональний склад виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради:

1  Міський голова (за посадою).

2. Ткачук В’ячеслав Петрович, генеральний директор БПК "Луганськбуд".

3. Кузьмінов Олег Юрійович, тимчасово не працює.

4. Ольшанський Олександр Вікторович, начальник ФКМ Сєвєродонецької міської ради.

5. Пригеба Григорій Валентинович, заступник міського голови (за посадою).

6. Степаненко Ірина Вікторівна, начальник відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування.

7. Журба Юрій Анатолійович, керуючий справами виконкому.

8. Крохмаль Марина Юріївна, приватний підприємець.

9. Слупська Галина Веніамінівна, адвокат Луганської колегії адвокатів.

10. Блудов Вадим Миколайович, директор ТОВ « Хімресурс».

11. Шамрай Юрій Іванович, директор КП "Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою".

12. Шевчук В’ячеслав Анатолійович, голова правління ТОВ «Euro-pa Consult Group».

13. Хачатуров Рубен Сергійович, фізична особа-підприємець.

14. Байрамов Євген Вахид Огли, економіст по МТЗ ТОВ Лізинг Інвест.

15. Постильга Олексій Миколайович, головний інженер  ТОВ "СП"ВТОРРЕСУРС".

16. Черниш Валерій Сергійович, голова профспілкового комітету профспілкової організації ПРАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот».

17. Фіалковська Алевтина Аркадіївна, голова ГО «Ветерани Чорнобилю м.Сєвєродонецька».

18. Старіков Євген Вікторович, приватний підприємець.