Депутати оскаржили рішення зборів виборців до міської та Центральної виборчих комісій

27-01-2020

Депутат Сєвєродонецької міської ради Тетяна Грачова звернулася до Сєвєродонецької міської виборчої комісії з вимогою невідкладно провести засідання та припинити ініціативу щодо відкликання її як депутата міської ради у зв’язку з грубими порушеннями статей 38-40 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» при проведені зборів виборців. Оскільки на час відкриття засідання в приміщені, де відбувалися збори, знаходилося близько 150 виборців замість мінімальних 300, які вимагає закон. Перед голосуванням пропозиції про її відкликання присутнім не було оголошено, що саме вона порушила, що є підставою для її відкликання. Перед голосуванням це питання не обговорювалося, а депутату, що був присутній на зборах, не було надане слово.  Загалом розгляд питання про її відкликання на зборах тривав менше хвилини – головуючий запросив проголосувати за її відкликання, запитав, хто «За». Але голоси «за» ніхто не рахував, при цьому більшість присутніх у приміщенні участь у голосуванні не приймали. Більшість присутніх взагалі не знали, хто така Тетяна Грачова. Зазначені обставини добре видно на усіх трьох доступних відеозаписах зборів.

Копія заяви направлена до ЦВК.

Аналогічні заяви подали ще 15 депутатів з 25, стосовно яких 26 січня командою Сергія Шахова розпочата процедура відкликання.

Средняя: 4.5 (8 оценок)