Депутати Сєвєродонецької міської ради прийняли рішення про встановлення безкоштовного проїзду для дітей (учнів) шкільного віку в міському електротранспорті

26-07-2019

26 липня на засіданні 66-ї (позачергової) сесії депутати Сєвєродонецької міської ради за ініціативи голови депутатської групи «Сєвєродончани» Ігоря Буткова прийняли рішення про встановлення безкоштовного проїзду в міському електротранспорті (тролейбусах) для дітей (учнів) шкільного віку протягом навчального року.

Голова депутатської групи «Сєвєродончани» Ігор Бутков зазначив: «Депутати підтримали мою ініціативу щодо встановлення безкоштовного проїзду учнів в міських тролейбусах та прийняли відповідне рішення. Ми також розглядаємо можливість безкоштовного проїзду школярів в міському маршрутному автотранспорті. Але для цього потрібно власникам такого транспорту компенсувати втрати доходу з міського бюджету. Тому ми плануємо звернутися до громадськості Сєвєродонецька щодо обговорення цього питання. Якщо територіальна громада міста погодить його – учні будуть їздити безкоштовно і в міському маршрутному автотранспорті».

Безкоштовний проїзд у електротранспорті м. Сєвєродонецька можливий за умови пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра. Відділу освіти міськради депутатським рішенням надане доручення до 01.09.2019 р. організувати виготовлення, налаштування системи обліку та контролю учнівських квитків згідно чинного законодавства.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 4.7 (3 оценок)