Депутати відмовились реєструватись – сесія неповноважна

21-11-2018

II пленарне засідання 52-ї  (позачергової) сесії міської ради, 53 (позачергова) сесія міської ради, призначені на 21 листопада 2018 року, знову не відбулись.

Депутати прийшли на засідання, втім з 30 присутніх зареєструвались лише 15.

Міський голова Валентин Казаков закликав всіх присутніх депутатів зареєструватись та закрити 52-гу сесію, відкрити 53-тю та проголосувати за прийняття змін до бюджету на 2018 рік, в якому, в першу чергу, було передбачено виділення коштів для Тролейбусного управління.

«Ми з вами зобов’язані зробити це для жителів нашого міста. Присутні у залі городяни чекають на позитивне вирішення цього питання. Це - ваш депутатський обов’язок. Провести заявлену вами сесію, не закривши попередню – це порушення чинного законодавства. Закликаю працювати вас у рамках Закону на благо громади», - підкреслив міський голова та додав: «У зв’язку з тим, що депутати відмовляються реєструватися, сесія неповноважна».

Незважаючи на заклики міського голови, депутати від Опозиційного блоку, БПП, БЮТ розпочали свою сесію без головування міського голови.

З цього приводу перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв звернувся до присутніх у залі засідань мешканців міста: «Доводжу до вас, що це не сесія, а якесь засідання певних депутатів, і всі рішення, які будуть прийняті, будуть незаконними. Ці депутати умисно знущаються над людьми своєю бездіяльністю. Навіть якщо вони приймуть «бюджетне» питання (виділення коштів КП «СТрУ»), фактично гроші Тролейбусне управління не отримає.

Я нагадую вам, що понад пів тисячі городян, які зібрались у великій залі МПК 16 листопада,  одноголосно підтримали пропозицію - щодо відкликання усіх депутатів від Опозиційного блоку, БЮТ, та деяких депутатів від БПП та Нашого краю, за народною ініціативою.

У свою чергу я негайно звернуся до народного депутата України Сергія Шахова, що завтра з трибуни Верховної Ради він повідомив, що у Сєвєродолнецьку відбувається знущання депутатів над мешканцями міста, та щоб підняв питання розпуску Сєвєродонецької міської ради».

Не зважаючи на тривалі зауваження присутніх щодо незаконних дій депутатів від Опозиційного блоку, БПП, БЮТ, РПЛ, депутати залишили сесійну залу.

Мешканці міста, які прийшли на підтримку фінансування діяльності Тролейбусного управління, обурились такими діями депутатів та запропонували провести наступну сесію 24 листопада 2018 року о 12.00 у міському Палаці культури.

Після перерви депутати від Опозиційного блоку, БПП, БЮТ продовжили сесію, скликану за депутатським повідомленням.