Діти Сєвєродонецька повертаються з оздоровлення та відпочинку

27-07-2018

Тиждень з 22 липня 2018 року став радісним для батьків: діти повертались з оздоровлення та відпочинку додому.

Як зазначила заступник міського голови Інна Фесенко, за кошти міського бюджету влітку 2018 року було оздоровлено у позаміських закладах оздоровлення та відпочинку Луганської області 61 дитину: діти під опікою, з малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти з багатодітних сімей, діти учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб.

Так, підрозділами Сєвєродонецької міської ради – відділом молоді та спорту у співпраці з відділом освіти організоване оздоровлення 43 дитини на базі Літнього табору для дітей ТОВ «Новопсковський санаторій «Перлина». Враження дітей від перебування протягом трьох тижнів (з 03 по 23 липня) посилювались умовами проживання, місцем знаходження «Перлини», виховною, спортивною роботою та оздоровлюючими процедурами: відвідуванням соляної кімнати, басейну, пляжу.

З 02 по 22 липня по лінії відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради діти учасників бойових дій та з багатодітних сімей (всього 18 осіб) мали можливість оздоровлюватись у живописному куточку Луганщини – на базі позаміського ДЗОВ «Лісова Галявина» Марківського району. Виховна робота під керівництвом старшої вожатої Пономаренко Тетяни Миколаївни, 5-разове харчування не тільки збалансоване, але й смачне, за враженнями дітей, і взагалі тепла атмосфера зустрічі сєвєродончан – все це плодотворна робота педагогічного колективу табору під керівництвом Бугранова Сергія Олексійовича.

І нарешті поїздка на відпочинок до закладу освіти м. Одеса закінчилась поверненням у місто 25 дітей рано вранці 26 липня. До складу групи увійшли діти під опікою, діти внутрішньо переміщених осіб і кілька дітей диспансерної групи. Даний відпочинок для сєвєродончан та лисичан (всього 50 дітей) організовано Одеською обласною державною адміністрацією. Чарівне місто зустріло дітей обіймами теплого моря, екскурсіями, відвідуваннями аквапарку та іншими сучасними розвагами.

І головне: батьки висловлюють подяку на адресу Сєвєродонецької міської ради (щодо поїздки до «Перлини» та «Лісової Галявини») і слова вдячності Одеській облдержадміністрації за незабутній відпочинок на морі.

Марина Геннадіївна Сорокіна, багатодітна мати: «Головне, що діти не сумували. Різноманіття виховної роботи просто вражало, коли увечері мої доньки телефонували та розповідали, що відбувається кожного дня в «Лісовій Галявині».

Некрасова  Анна (дитина з багатодітної сім’ї): «У таборі було дуже весело, дружньо. Мені сподобались вожаті та кухарі, які з нами проводили багато часу на заходах та у їдальні. Я взагалі була командиром першого загону і це також мені сподобалось».

Щодо оздоровчої зміни у санаторії «Перлина» Кокшарова Наталія Валеріївна (ВПО): «Сподобалось, що моїй дитині створили умови, де вона могла показати свою активність, в тому числі щодо самоврядування в таборі, коли вони помінялись ролями з вожатими. Взагалі моя донька привезла 2 грамоти, бадмінтон у подарунок за активну участь у заходах санаторію і я як мати дуже задоволена, що вона в черговий раз доказала сама собі, що є талановитою».

Хомякова Ірина Володимирівна (опікун Панцилера Максима та Радіонової Альбіни): «Одеса вразила подорожами, відвідуванням цирку Кобзов, спілкуванням наших дітей з головою Одеської облдержадміністрації та його запрошенням на футбол, морем, дуже гарним харчуванням, майстер-класами щодо виготовлення шоколадних ковбасок та іншими розвагами, які сприяють розвиненню малечі. Додому привезли книжки з рецептами дитячих смаколиків. Наші побажання від всіх батьків та опікунів гарного здоров’я і одеситам, і луганчанам, і сєвєродончанам, які були задіяні в організації даної поїздки».

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради