Для переселенців із Луганщини в Києві пропонують безкоштовне тимчасове житло

14-07-2023

Гуманітарний штаб ]]>Гірської міської військово-цивільної адміністрації]]> у м. Київ (вул. Мала Житомирська, 16/3) у співпраці з ТОВ «ГІДНЕ ЖИТЛО» (м. Київ) має можливість забезпечити тимчасовим безкоштовним житлом внутрішньо переміщених осіб з Луганської області.

Житло надається у відремонтованому гуртожитку безкоштовно, людина може жити там до 365 днів. Кімнати на 2-х, 3-х, 4-х та 6-ох осіб. Кімната для 6 осіб – це кімната для одинаків, всі решта сімейні.

Обов’язкові умови донора:

- наявність довідки ВПО у м. Київ;

- ВПО з Луганської області;

- працездатні особи повинні мати роботу або стати на облік у Центрі зайнятості впродовж 60 днів, інакше будуть виселені.

Обов’язкове внесення депозиту, як гарантія того, що майно і ключі будуть цілі (одинаки – 2000 грн, сімʼї з двох осіб – 3000 грн, всі решта – 3500 грн).

Блоки з 8 кімнат, кухня з технікою, санвузол і душові – все є в блоці. В кімнатах є ліжка з ортопедичними матрацами, шафи, стіл, стілець, комод.

Офіційне підписання договору оренди.

Розташування: м. Київ, Шевченківський район, станція метро "Лукʼянівська".

Для реєстрації звертатися до Гуманітарного штабу ]]>Гірської міської військово-цивільної адміністрації]]> у м. Київ (вул. Мала Житомирська, 16/3).

]]>https://www.facebook.com/Girska.VCA/posts/pfbid02zpUrW35ru9VwC5861m1vBc4...]]>