Для захисників та захисниць України у Льодовому Палаці відбувся святковий концерт академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич»

14-10-2021

Після військового параду 14 жовтня, у День захисників та захисниць України, (повний фоторепортаж за посиланням: ]]>https://www.facebook.com/radasever/posts/4475526042543882]]>) за фінансової підтримки Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації та Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації, у Льодовому Палаці відбувся святковий концерт академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич» (Дніпропетровська область).

Перед концертом до війсковослужбовців з усією повагою та словами вдячності за велику справу захисту рідної землі звернулись почесні гості.

Народний депутат України Олексій Кузнєцов у своій промові зазначив: "Шановні захисники та захисниці нашої держави, волонтери, медики, усі небайдужі люди до долі нашої країни! Дозвольте привітати вас зі святами: Покрови Пресвятої Богородиці, з Днем Українського козацтва, з Днем захисника та захисниці нашої країни! У цей день ми шануємо тих, хто віддав своє життя за те, щоб ми могли мирно вчитися, ходити на роботу та спокійно гуляти вулицями нашого міста. Вічна слава і пам'ять тим, хто віддав своє життя. Також хочу привітати всіх тих, хто захищає нашу країну, захищає нас, хто дає можливість спокійно займатися тими справами, якими ми повинні займатися. Я хочу побажати всім добра, мирного неба та сімейного затишку, здоров'я та любові! Зі святом!"

Зі словами привітань звернувся керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк: "Шановні військовослужбовці! Шановна громадо! Перш за все звертаюсь до наших військових. Ми раді вітати вас в нашому Льодовому Палаці спорту на цьому святі! Хочеться побажати вам здоров'я, несення служби без втрат, досягнень поставлених завдань! Хочеться вклонитись тим людям, які віддали своє життя за нашу безпеку, за нашу незалежність, за наш суверенітет і дали можливість йти в майбуття! Ви робите дуже велику справу: надаєте можливість мирно розвиватись нашому місту! Зі святом!"

Слово мав й Почесний консул Литовської республіки у Сєвєродонецьку Роберт Габулас. Він також привітав захисників та захисниць зі святом, а також всіх зі святом Покрови та святом козацтва.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере