До Сєвєродонецька завітали представники УФСІ з моніторинговою місією

04-09-2020

Керівник військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк Олександр Стрюк та його заступник Олег Кузьмінов 03 вересня приймали з моніторинговим візитом директора Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) Артура Бродзінського разом з консультантами фонду.

Головна мета візиту – моніторинг виконання робіт на різних етапах будівництва. На теперішній час в м. Сєвєродонецьк тривають будівельні роботи на двох об’єктах комунальної власності, а саме: капітальній ремонт першого поверху гуртожитку за адресою: пр. Космонавтів, 18-а, в якому буде створено 19 квартир для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО), та ремонтні роботи з утеплення фасаду та часткової заміни вікон у ДНЗ «Світлячок», за адресою:пр. Енергетиків, 28.

Роботи виконуються у рамках Проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW.

Роботи на обох об’єктах виконуються згідно затвердженого графіку. Утеплення фасаду садочка виконано на 30% і після завершення буде зроблено декоративне оздоблення фасаду. Термін реалізації завершення будівництва згідно меморандуму - грудень 2020р. До кінця жовтня підрядник планує завершити об’єкт.

Щодо будівлі гуртожитку, наразі завершено демонтажні роботи, виконується улаштування міжквартирних перегородок, ремонтується сходова клітка, цоколь. Термін реалізації завершення будівництва - травень 2021р.

Директор Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Артур Бродзінський підкреслив необхідність розробки та затвердження Положення про Порядок надання в тимчасове користування житла для тимчасового проживання ВПО.

Олександр Стрюк подякував за співпрацю та запевнив, що у найближчий час буде розроблено зазначене Положення та доведено до відома населення.

«Ми також вкрай зацікавлені у продовженні співпраці в наступних проєктах Українського фонду соціальних інвестицій з розвитку соціальної інфраструктури, а саме енергоефективної реконструкції центрів первинної медичної допомоги та постачання медичного обладнання», - сказав керівник військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк.

Слід зазначити також що в ході реалізації Проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI» Український фонд соціальних інвестицій сприяє Сєвєродонецькій територіальній громаді в розробці Стратегії розвитку територіальної громади до 2027 року а також плану ї реалізації на період з 2021 по 2023рр., та запроваджує програми: «Надання правової підтримки ВПО та органам місцевої влади і самоврядування».