До уваги батьків дітей, які виховуються в малозабезпечених сім’ях та належать до таких категорій як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина із багатодітної сім’ї!

15-06-2023

Нагадуємо, що з 1 червня 2023 року   уряд запустив програму монетизації послуги дитячого оздоровлення та відпочинку за принципом «гроші ходять за дитиною».

Цьогоріч отримати кошти на придбання путівки має право один з батьків (особа, яка його/її замінює) дитини, що виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина із багатодітної сім’ї. При цьому, місце проживання такої дитини має бути задекларовано/зареєстровано на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей".

Держава напряму перерахує батькам кошти на оздоровлення дітей, які потребують підтримки, знаходяться в зоні активних бойових дій або на кордоні з російською федерацією.

Таким чином батьки матимуть можливість самостійно обрати будь-який заклад, який відповідає умовам безпеки, критеріям оздоровлення, і оздоровити дитину в той проміжок часу, який буде для них комфортним.

Самостійно перевірити, чи є ваша родина в переліку отримувачів коштів на оздоровлення дитини, можна за ]]>посиланням]]>.

Батькам дітей, які є в цьому переліку, необхідно відкрити картку в АТ КБ «ПриватБанк» із спеціальним режимом використання, на яку буде зараховано 14165 грн на кожну дитину. Наступний крок - обрання одного із закладів оздоровлення і відпочинку вищої категорії, які містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей. Всі вони розташовані в карпатському регіоні.

Обрати та забронювати путівку до закладу оздоровлення також можна за ]]>посиланням]]>.

Детальніша інформація про механізм надання послуги, а також відповіді на найпоширеніші питання, - на сайті Мінсоцполітики за ]]>посиланням]]>

Управління соцзахисту населення СМВА