До уваги мешканців Сєвєродонецької міської територіальної громади!

15-06-2021

Відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації повідомляє, що  за інформацією ДУ «Луганський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» 07.06.21 проводився відбір проб з відкритих водоймищ, що в літній період використовуються населенням Сєвєродонецької міської територіальної громади для купання та відпочинку, а саме в озерах Чисте, Паркове, Клешня, Кривеньке.

За результатам лабораторних досліджень якість води озера Кривеньке та озера Клешня відповідає вимогам нормативів за мікробіологічними показниками.

Ступінь забруднення води озера Паркове становить 6200 мікробних одиниць в 1 дм3, що в 1,24 рази вище допустимого рівня.

Індекс колі-фагів (показник вірусного забруднення) в оз.Чисте перевищує допустиму величину в 3 рази.

Средняя: 5 (2 оценок)