До уваги власників авто! Заборонено паркування транспортних засобів на розділювальних смугах вулиць міста між проїзною частиною вулиць і тротуаром

06-05-2019

Рішенням виконкому №534 від 24.04.2019 року «Про паркування транспортних засобів» заборонено паркування транспортних засобів на розділювальних смугах вулиць міста між проїзною частиною вулиць і тротуаром.

На виконання вимог безпеки руху та охорони навколишнього природного середовища заборонено паркування транспортних засобів на розділювальних смугах вулиць міста між проїзною частиною вулиць і тротуаром. Розділювальні смуги будуть використовувати для озеленення та розміщення інженерних мереж.

Згідно з прийнятим рішенням власникам об’єктів громадського призначення доведеться забезпечити комплексний благоустрій території біля об’єктів, в тому числі організацію в установленому порядку місць для паркування транспортних засобів з нормативною кількістю машиномісць відповідно до чинних державних будівельних норм.

Натомість виконком дозволив розміщення майданчиків для тимчасового паркування автомобілів у «кишенях» (місцеве розширення проїзної частини за рахунок розділювальної смуги) або на відокремлених від вулиць ділянках згідно з «Порядком розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів на території міста Сєвєродонецька», затвердженим рішенням виконкому міської ради №320 від 18.05.2018р.