«Доброго ранку, моя Україна!»: урочистості до Дня Незалежності України у Сєвєродонецьку розпочато

24-08-2018

24 серпня від самого ранку Сєвєродонецьк почав святкувати День Незалежності України. День народження країни почали відзначати біля пам’ятника національному герою, символу України Тарасу Шевченку. Біля Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру було велелюдно: зібралися керівництво міста на чолі з міським головою Валентином Казаковим, працівники виконавчих органів міської ради, правоохоронці, військові, громадськість і всі небайдужі городяни.

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв привітав всіх від народного депутата України Сергія Шахова, від керівництва міста та від Сєвєродонецької міської ради:

«Сьогодні, у День Незалежності України, ми просто зобов'язані згадати всіх синів нашої неньки, які в усі часи боролися за її суверенітет. На світі, напевно, немає іншої людини, крім Тараса Шевченка, яка б, народившись майже понад два століття тому, передбачила в поетичній формі долю своєї нації і України.

Знову й знову перечитуючи сторінки "Кобзаря" та його "Заповіт", ми відновлюємо вірність ідеалам геніального поета, видатного державницького мислителя, найгуманнішого Пророка України, який вірив у самостійну, незалежну Україну.

Хай його Заповіт буде нашим дороговказом. Любіть Україну, любіть її рідну землю. Об’єднуємося задля її розвитку. Як казав Тарас Григорович, «Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!», - наголосив Ігор Слєсарєв та запропонував вшанувати пам’ять загиблих героїв та бійців, які загинули напередодні 27-ї річниці незалежності України хвилиною мовчання. – «Вічна пам’ять нашим героям! Слава Україні!»

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та Івану Франку.

Завершився захід музичними творами у виконанні оркестру 53-ї окремої механізованої бригади.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради