ГО "ДАР": Розпочав свою основну діяльність проєкт «Відродження доступної комплексної реабілітації»

13-06-2023

У червні розпочав свою основну діяльність проєкт «Відродження доступної комплексної реабілітації», який реалізує ]]>Громадська Організація "ДАР: Допомога. Адаптація. Реабілітація"]]> спільно з Сєвєродонецькою міською військовою адміністрацією за підтримки ]]>United Nations Development Programme - UNDP]]>  Програми розвитку ООН в Україні у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» за фінансування Уряду Республіки Корея та Уряду Німеччини у виділеному приміщенні хабу Сєвєродонецької громади у м. Дніпро.

Наразі спеціалістами проводяться зустрічі - знайомства з дітьми, які потребують допомоги в реабілітації та відновленні та їх батьками в особистому спілкуванні та в фокус-групах.

Також, на сьогодні, триває розробка графіку занять по сформованим групам з зібраних запитів батьків та через спостереження спеціалістів за дітьми/підлітками з особливостями в розвитку.

В новоствореному центрі будуть надаватися послуги з комплексної реабілітації (абілітації) та відновлення по наступним основним напрямкам:

• допомога дефектолога в розвитку когнітивних функцій, робота з поведінкою, тощо;
  • психологічна та соціальна адаптація, розвиток творчих навичок, покращення комунікації в спілкуванні;
  • допомога фізіотерапевта/реабілітолога в розвитку або компенсації фізичних функцій, координації, збільшення сили м’язів та вправності рухів;
  • музична логоритміка та арт-терапія для дітей та дорослих, задля розвитку музичних здібностей, стимуляції розвитку мовлення, зниження психоемоційного навантаження, тощо.

В ГО "ДАР" чекають на всіх зацікавлених.

Якщо є питання, звертайтесь до координаторів проєкту за зазначеними телефонами чи через мессенджер сторінки ГО «ДАР»: +38662769676 (вайбер, телеграм), +380507730029, +380506899945.

]]>Громадська Організація "ДАР: Допомога. Адаптація. Реабілітація"]]>