Готуємось до опалювального сезону: засідав штаб з підготовки до зими

15-08-2018

15 серпня на своє чергове засідання зібрався Штаб з контролю за ходом виконання заходів з підготовки житлового фонду та об’єктів соцкультпобуту та інженерних комунікацій міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років під головуванням заступника міського голови Володимира Прядки.

До цього вже проведено 6-ть засідань Штабу. На порядку денному завжди всі нагальні питання, пов’язані з підготовкою обладнання та інженерних мереж теплопостачальних та водопостачального підприємств, житлових будинків об’єктів  соціальної сфери: шкіл дитячих садочків, лікарень, позашкільного дозвілля тощо.

На цьому засіданні були присутні представники Держпродспоживслужби, Держенергонагляду, Сєвєродонецької ТЕЦ, КП «СТКЕ», Аварійної служби, КПЖ «Світанок», ТОВ «ТАУН СЕРВИС» та інші.

Заслухано звіти керівників підприємств та організації про стан підготовки підпорядкованих об’єктів до зимового періоду. Так, станом на 10.08.2018р. підготовка об’єктів складає:

-  житловий фонд міста - 52 %;

- котельне обладнання теплопостачальних підприємств: КП «СТКЕ» - 75%, ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» - 63%;

- водопровідно-каналізаційне господарство  ТОВ «ТАУН СЕРВІС» - 69%;

- об’єкти відділ освіти: школи - 100%, дитячі садочки - 68%;

- управління охорони здоров’я - 75%.

КП «СКС» для утримання доріг в зимовий період підготовлено 10 од. автотранспорту, проводиться заготівля протиожеледних матеріалів.

Встановлення лічильників у будинках, що обслуговує КП «СТКЕ», йде за планом.

Аварійною службою 682 будинки опресовані, що складає 95%.

Надані доручення КП «Житлосервіс «Світанок» негайно завершити розпочаті ремонти у під’їздах, активізувати роботу з ремонту димовентканалів, відмостки навколо будинків, і виконати всі заходи, які намічено «Світанком» на цей рік.

Заступник міського голови  Володимир Прядка наголосив на необхідності  готуватися до пусків систем і готувати паспорти готовності, адже невдовзі доведеться підписувати договори з НАК Нафтогазом, отримувати номінації.

«Головне - це стан справ на «ТАУН Сервіс», «ТЕЦ» і «СТКЕ». Опалювальний сезон залежить від роботи цих підприємств. На сьогоднішній день ТЕЦ і СТКЕ йдуть за підготовленими планами з  ремонту котлів, трубопроводів. Постачання матеріалів і обладнання проведено, труби завезені, ізоляція зроблена, трубопроводи змонтовані. Підприємства готуються до опресування і випробувань. На сьогоднішній день всі роботи йдуть за планом. Тривають переговори з керівництвом ТЕЦ щодо встановлення лічильників - цього вимагає законодавство, і потрібно його виконувати. На це потрібні великі гроші, їх потрібно вишукувати», - зазначив Володимир Прядка.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради