Громадська рада звернулася до Вячеслава Ткачука з пропозицією облаштувати велодоріжку

05-06-2020

Голова Громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді Андрій Фурман звернувся з листом до виконувача обов’язки міського голови Вячеслава Ткачука з пропозицією облаштувати навколо озера Паркове велодоріжки. Андрій Фурман  послався на результати опитування, яке громадська рада провела на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради, де серед найбільш актуальних питань було визначено городянами й питання облаштування у місті велодоріжок.

У зверненні зазначено: «Я як людина спортивна, пов’язана з велосипедом з дитинства, будучи майстром спорту України з велоспорту, прошу Вас включити до програми реконструкції паркової зони навколо озера Паркове питання облаштування тротуару у вигляді велосипедної доріжки з двостороннім рухом довжиною 1200 метрів. Обладнана таким чином територія буде багатофункціональною для городян: збільшаться можливості проведення спортивних та оздоровчих заходів, якість дозвілля та відпочинку тощо.

Сподіваюсь на Вашу підтримку у вирішенні цього питання та на подальшу співпрацю».

Матеріал по темі: ]]>Молодь закликає до здорового способу життя - велопробіг з нагоди Дня міста!]]>

Відео по темі:

]]>Нові велосипеди пройшли обкатку: юні велосипедисти КДЮСШ-2 ділились враженнями]]>

]]>Нові велосипеди для вихованців КДЮСШ-2]]>

Средняя: 5 (2 оценок)