ІІ етап Кубку Світу 2019 з плавання в ластах: 9 медалей у вихованців «Садко»

03-04-2019

З 22 по 24 березня цього року в італійському місті Ліньяно пройшов другий етап Кубку Світу 2019 з плавання в ластах. У змаганнях взяли участь 597 спортсменів з 109 клубів і 19 країн. П'ятеро вихованців Сєвєродонецької ДЮСШ «Садко» виступали в складі національної збірної команди України і завоювали 9 медалей, зробивши вагомий внесок у скарбничку збірної.

Так, МСУМК Денис Лєвін був тричі другим на дистанціях 50 м пірнання, 100 м з аквалангом і 4 по 100 естафетного плавання (чоловіки).

На рахунку у МСУМК Сущенко Володимира перше місце на 400 м плавання в ластах і друге місце в естафетному 4 по 100 плаванні серед юнаків.

МСУ Хрипунова Тетяна завоювала 3 медалі - це «золото» в естафетному плаванні 4 по 100 серед дівчат та особисті «срібло» і «бронзу» на 200 і 100 м плавання в біластах.

МСУМК Рєзнік Валентина стала володарем срібної нагороди в естафеті 4 по 100 м серед жінок.

МСУ Серебряков Дмитро був другим в естафеті 4 по 100 м серед юнаків.

Спортсменів підготували тренери ДЮСШ ВВС «Садко» - Золотов О.Ю. і Полчанова Т.А.