Інтерв'ю дня: нове освітлення проспекту Хіміків

13-08-2019

Протягом багатьох років сєвєродончани скаржилися на відсутність освітлення на проспекті Хіміків, в районі Центрального ринку. А це один із центрів міста, де вечорами - багатолюдно. І ось минулого тижня освітлення тут було включено. Поділитися інформацією про цю подію ми попросили депутата Сєвєродонецької міської ради, який входить до депутатської групи «Сєвєродончани», директора комунального підприємства «Сєвєродонецькліфт» Дмитра Анатолійовича Шерстюка.

Д.Ш. Силами підрядної організації по проспекту Хіміків швидко і якісно були встановлені 118 нових світильників. Це сучасні, енергозберігаючі світильники, які відповідають усім вимогам. Було, також, замінено 4700 м кабелю. Кабель теж сучасний і енергозберігаючий. Всі роботи підрядника були проведені якісно і в строк.

Кор .: Дмитро Анатолійович, це ж не перша вулиця, на якій в цьому році була проведена реконструкція зовнішнього освітлення?

Д.Ш. Так, в цьому році реконструкція вуличного освітлення проведена також на вулицях Вілєсова, Гагаріна, Курчатова, Федоренка, на Центральному проспекті. Роботи було зроблено багато, і я думаю, що жителі міста це все побачили.

Кор.: проспект Хіміків - це ж не остання вулиця, на якій в цьому році буде проведена реконструкція зовнішнього освітлення?

Д.Ш. Так, за проектом ми повинні виконати роботи ще на трьох вулицях. Але там є проблема - це гілки дерев, через які неможливо виконувати роботи. І зараз ми очікуємо, коли «Зелене господарство» виконає обрізку дерев. Це вулиці Єгорова, Партизанська і Гоголя.

Кор .: Дякуємо за вашу роботу, дякуємо вашому колективу та підряднику. Спасибі за те, що життя в місті стає більш комфортним.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере