Керівництво Сєвєродонецької МВЦА прийняло участь в заходах до Дня українського добровольця

14-03-2021

14 березня керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк та його перший заступник Ігор Робочий та в.о. заступника Ірина Степаненко прийняли участь у заходах до Дня українського добровольця.

Вранці вони разом з ветеранами-добровольцями, представниками громадських організацій, військовими, нацгвардійцями, співробітниками Нацполіції та працівниками Сєвєродонецької і Лисичанської міських ВЦА вшанували українських добровольців біля пам’ятного знаку на в’їзді до Лисичанська - місці загибелі генерал-майора Національної Гвардії України Олександра Радієвського та його побратимів, які звільняли населені пункти Луганської області від бойовиків-терористів й підступно були вбиті.

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк звернувся до присутніх: «Події початку 2014 року під час відкритої російської агресії та штучно створеної ситуації по зниженню боєготовності української армії калобарантами, які знаходилися при владі, дали поштовх добровольчому руху, сумлінності та бажанню захистити суверенітет і незалежність нашої рідної країни. Лише добровольці створили ситуацію, коли не вдались плани Російської Федерації по загарбанню території України. Саме в цей день – 14 березня перша група добровольців відправилася на підготовку до Нових Петрівців, а звідти на схід України. Вшануймо наших героїв-добровольців, які першими стали на захист Батьківщини. Слава Україні!»

Під час заходу Олександр Стрюк передав через бойового побратима Почесну грамоту від Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації та цінний подарунок - годинник від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації добровольцю Ігорю Колеснікову.

Присутні вшанували добровольців і борців за незалежність Держави виконанням Гімну України та поклали квіти до пам’ятного знаку на місці загибелі Олександра Радієвського і його побратимів.

По поверненню у Сєвєродонецьк Олександр Стрюк разом з Ігорем Робочим, Іриною Степаненко та військовими поклав квіти до пам’ятника Олександру Радієвському, що розташований біля Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації від вдячних сєвєродончан за звільнення міста.

Средняя: 4 (4 оценок)