Ви тут:

Кікбоксинг WPKA: ще декілька невеличких, але дуже важливих перемог

13-12-2018
Категорія:

6-9 грудня 2018 року, у Києві, в рамках фестивалю кікбоксерської майстерності, відбувся Чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Україна» серед юніорів, старших юнаків, юнаків та дітей, а також Кубок України серед дорослих з виду спорту «Кікбоксинг WPKA».

Луганську область на цих змаганнях представляли всього три спортсмена з Сєвєродонецька. Беручи участь у змагальних розділах «Семи-контакт», «Лайт-контакт», «Фул-контакт» і «Лоу-кік», вони завоювали чотири перших і п'ять третіх місць.
З трьома золотими та однією бронзовою медалями Кубка України з кікбоксингу WPKA
повернувся додому 18-річний Владислав Кондратюк, студент Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Своїми перемогами він виконав норматив спортивної класифікації на присвоєння звання «Кандидат в майстри спорту України».
Чемпіоном ФСТ «Україна» з кікбоксингу WPKA, володарем однієї золотої та двох бронзових медалей став Максим Крохмаль. Ще дві бронзові медалі цих змагань виборов Станіслав Авраменко. Обом спортсменам по 13 років, вони однокласники і вчаться в Сєвєродонецької гуманітарно-естетичної гімназії.
Для Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем, де в групі спортивної майстерності Школи гун-фу «Дракон і Тигр» тренуються всі три переможця, це хоч і невеликі, але дуже важливі перемоги. Адже цим хлопцям доводиться реалізувати себе в вікових групах та вагових категоріях, де вже не перший рік тримають верх інші сєверодончани - давні золоті призери декількох світових першостей.