Коли чекати справжнього відкриття у Сєвєродонецьку ДНЗ №43 «Веселка»?

13-06-2019

11 червня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів чергову виїзну нараду по завершенню робіт та забезпеченню введення в експлуатацію дитячої виховної установи загального розвитку №43 «Веселка», під час якої було оглянуто стан виконання поставлених завдань та протокольних доручень.

Вячеслав Ткачук зазначив: «Головне завдання – закінчити всі будівельні роботи у ДНЗ в серпні місяці, щоб до 1 вересня 2019 року маленькі мешканці нашого міста змогли відвідувати цей садочок.

Я вдячний підрядникам відділу капітального будівництва міськради, відділу освіти за наполегливий труд та високу відповідальність.

Наразі темпи будівельних робіт йдуть до завершення згідно графіку. Завдяки нашій команді, депутатському корпусу профінансовані всі видатки по монтажним та будівельним роботам, закупці обладнання та матеріалів.

На сесії міськради 12 червня команда Ігоря Буткова підтримала і профінансувала роботи для оздоблення дитячих павільйонів. І це стовідсоткове фінансування забезпечить відкриття дверей закладу для 320 дітей. Це буде зразковий дитячий заклад з новітніми технологіями, матеріалами та обладнанням.

Комунальні дошкільні заклади міста перегружені на 30%, а деякі в 1,8-2 рази. Тому забезпечення відкриття сучасного дитячого закладу для нашої команди є одним із першочергових і пріоритетних завдань. І ми це зробимо!»

В нараді взяли участь начальник відділу капітального будівництва міськради Андрій Ларін, заступник начальника відділу освіти Вікторія Пшенична, завідувач ДНЗ і підрядники.

Капітальні роботи у ДНЗ №43 розпочаті у 2015 році. Вже перерізали в 2017 році червоні стрічки, але заклад не запрацював та по факту і не міг працювати.

Можна сказати, що ця піар-акція не вдалась! На сьогоднішній день дитячий садок так і не експлуатується.

У січні цього року в.о. міського голови Вячеслав Ткачука надав відділу капітального будівництва доручення приступити до робіт та забезпечити введення дитячого садочку в експлуатацію.

Наразі ведуться роботи по благоустрою, укладанню плитки, капітальному ремонту огорожі та мереж зовнішнього освітлення, ремонту павільйонів та благоустрою ігрових майданчиків. Завершується монтаж обладнання у харчоблоці та підключення його до електроенергії. На завершальній стадії роботи з вентиляції приміщень будівлі.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере