Комунальники прибирають місто після зими

19-03-2019

Під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів міської ради 11.03.2019 року в.о. міського голови Вячеславом Ткачуком поставлено завдання – завершити роботи з прибирання Сєвєродонецька після зими не пізніше квітня.

За словами Вячеслава Петровича, за зиму пісчано-соляної суміші було використано на посипання доріг близько 1700 тон. Він підкреслив, що комунальні служби посипали сумішшю цілу зиму, а отже на прибирання піде не один день - наводити порядок планується протягом березня-квітня. Тим більше, роботи вже розпочато: близько 150 двірників та вся комунальна техніка прибирають місто, щоденно вивозиться більше ніж 50 м3 сміття.

Головним чином, тривають роботи з прибирання узбіччя доріг від сміття та залишків піщано-соляної суміші, тротуарів, доріг, прибудинкових територій. Виконується обрізка дерев на прибудинкових територіях з подальшим вивезенням гілля. Роботи проводяться в усіх районах міста.

Прибирання, очищення від піску на прибудинкових територіях здійснюється КП «Житлосервіс «Світанок» на постійній основі. Двірники виконують роботу  щоденно з 6-00 години ранку, згідно планів графіків. Це прибирання піску, сміття, листви, гілля на прибудинкових та внутрішньоквартальних територіях. В першу чергу наводять порядок з боку центральних вулиць міста. Щодобово виконується планування обсягів робіт  між закріпленими двірниками та бригадами.

Спеціалізованим підприємством КП «Сєвєродонецьккомунсервис» проводяться роботи з прибирання піску на автомобільних шляхах (дорогах) та тротуарах міста. Сьогодні дорожня дільниця КП «СКС» займалася благоустроєм по пр. Гвардійський від вул. Донецька до пр. Центрального та в районі ТЦ «Городок». Даний обсяг робіт заплановано виконати до кінця тижня.

З понеділка, 18 березня, до роботи задіяно новий підмітально-прибиральний агрегат-машину, який швидко та якісно очищає прибордюрну частину автодоріг. Підмітально-прибиральний агрегат видаляє пісок та бруд з асфальтного покриття і не пририваючи цей процес завантажує його у вантажні автомобілі. 18 березня роботи проводилися по шосе Будівельників, а сьогодні агрегат працює по вул. Новікова (до обіду вже вдалось зібрати три великогабарітні вантажні автомобіля піскосуміші). В подальшому по виконанню запланованих обсягів робіт машину буде перенаправлено на проспект Центральний, вулицю Курчатова, проспекти Гвардійський і Хіміків.

Увага! Доводимо до відома населення, керівників підприємств та закладів, що 6 квітня у Сєвєродонецьку заплановано провести загальноміську толоку.
Разом з тим, якщо ви маєте час і можливості, закликаємо розпочати прибирання міста, як тільки дозволяють погодні умови.

Сєвєродончани – давайте разом зробимо наше місто чистим, охайним та красивим!