Координаційна рада з питань громадського бюджету провела засідання щодо експертиз та допуску проєктів

24-06-2021

18 червня під головуванням першого заступника керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації - голови Координаційної ради з питань громадського бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади Ігоря Робочого відбулося чергове засідання.

Було заслухано головних розпорядників коштів щодо результатів проведення експертиз проєктів, розглянуто заяви, затверджено перелік проєктів, що допущені та недопущені до голосування, а також питання організації роботи пунктів для голосування.

Заступник голови Координаційної ради - начальник фінансового управління СМВЦА Марина Багрінцева доповіла, що всього мешканцями громади у 2021 році подано 83 проєкти громадського бюджету загальною сумою 37 587 627 грн, з них: 30 загальноміських проєктів, 17 загальноосвітніх, 24 соціальних проєкти та 12 селищних; про завершення експертизи проєктів, яка тривала з 19.05.2021 до 11.06.2021 року та про її попередні результати.

Представники головних розпорядників бюджетних коштів повідомили про результати проведення експертиз проєктів.

Як зазначив начальник відділу капітального будівництва СМВЦА Андрій Ларін, для проведення експертизи відділ отримав 37 проєктів, З них всі отримали позитивну оцінку та рекомендовані до винесення на голосування.

Заступник начальника відділу управління житлово-комунального господарства СМВЦА Костянтин Потапкін повідомив, що для проведення експертизи їхнім відділом отримало 27 проєктів, 26 з них отримали позитивну оцінку, 1 проєкт отримав негативну оцінку через передбачене будівництво житлових будинків на земельній ділянці проєкту.

Відділ освіти СМВЦА для проведення експертизи отримав 11 проєктів, всі отримали позитивну оцінку та рекомендовані до винесення на голосування.

Відділ молоді та спорту СМВЦА провів експертизу 2 проєктів – обидва з них отримали позитивну оцінку, відділ культури - 2 проєкти, але тільки один з них отримав позитивну оцінку та рекомендований до голосування. Управлінням соціального захисту населення виконано експертизу одного проєкту.

За результатами заходу затверджено ]]>Протокол №5 засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади від 18.06.2021]]>

Средняя: 5 (2 оценок)