Копія судового рішення, прийнятого за результатами апеляційного перегляду

01-04-2019

На адресу Сєвєродонецької міської ради надійшла копія судового рішення, прийнятого за результатами апеляційного перегляду Першого апеляційного адміністративного суду (№812/548/18 від 27.03.2019) про те, що Апеляційну скаргу Сєвєродонецької міської ради на рішення Луганського окружного адміністративного суду від 20 грудня 2018 року у справі №812/548/18 – задовільнити.
В задоволенні позову Яроша Олексія Івановича до Сєвєродонецької міської ради Луганської області про визнання протиправним та скасування рішення в частині, скасування розпорядження, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу – відмовити.
Документ оприлюднюється для того, щоб територіальна громада Сєвєродонецька могла з ним ознайомитись:

Средняя: 5 (4 оценок)