КП «СКС» отримало новий сміттєвоз

07-09-2018

7 вересня комунальне підприємство «Сєвєродонецьккомунсервіс» отримало новий сміттєвоз. На його придбання з міського бюджету виділено понад 2 млн. грн.

Ключі від нової автомобільної спеціалізованої техніки водію вручив міський голова Валентин Казаков.

Міський керманич зазначив: «Сьогодні ми вводимо в експлуатацію новий сміттєвоз. У місті є проблема з нестачею машин для вивезення ТПВ. Це не остання техніка, що придбана для міста. Буде ще низка машин. Автомобілі нові, сучасні і високоефективні».

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв пообіцяв, що сьогодні прибуде перша партія нових сміттєвих контейнерів для збору ТПВ у кількості 100 одиниць об’ємом 0,75 куб. м.

«Найближчим часом надійдуть ще 120 таких контейнерів. Протягом двох тижнів буде поставлений портальний сміттєвоз для перевезення великогабаритних контейнерів. Виділено гроші на будівництво 40 нових майданчиків для розміщення мусорних контейнерів. У планах - оренда ще одного сміттєвозу для вивезення великогабаритного сміття та придбання подібного сміттєвоза, щоб закрити у місті проблему з вивезенням ТПВ», - додав Ігор Слєсарєв.

В.о. директора КП «СКС» Віталій Постільга подякував міському голові, керівництву міста, депутатам міської ради за таке придбання у господарство міста та підприємства. За словами Віталія Постільги, саме такий сміттєвоз з боковим завантаженням необхідний сьогодні підприємству для того, щоб розвантажувати контейнери невеликого об’єму (0,75 куб. м.), що знаходяться на прибудинкових територіях житлових будинків.

«Сподіваємося, що з придбанням цього сміттєвозу нам вдасться вирішити проблему з вивезенням ТПВ у «старій» частині міста», - зазначив керівник підприємства.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради