«Ланцюг Єднання» - масова акція тісніше поєднала Луганщину та Сєвєродонецьк зі всією Україною

21-01-2022

21 січня в рамках святкування Дня Соборності України сєвєродончан та гостей міста поєднала акція «Ланцюг Єднання».

Масовий захід відбувся у сквері та на майданчику біля Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру за участі.

В ньому прийняла  участь делегація на чолі з Сергієм Гайдаєм від Луганської облдержадміністрації.

Олександр Стрюк очолив делегацію Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації.

Долучилися до акції керівники та представники структурних підрозділів і територіальних органів центральних органів виконавчої влади, територіальних громад області, силових структур, громадськість та учнівська молодь.

«Ланцюг Єднання» ще тісніше поєднав Луганщину та Сєвєродонецьк зі всією Україною!

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (3 оценок)