Літо-2018 у співпраці з батьками

08-08-2018

Прикладом небайдужості став влітку 2018 року поклик батьківської душі та серця щодо сприяння відпочинку дітей нашого міста у наметовому таборі «Ойкос» Чернівецької області.

Слєпцова Ганна Вікторівна звернулась до відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради з пропозицією співпраці з ГО «Нове суспільство» та головою правління даної установи Олександром Миколайовичем Бурдужаном. Завдяки цій жінці 29 дітей міста у супроводі 2-х педагогів та медичного працівника відпочивали протягом тижня (з 26 липня по 02 серпня) в міському літньому наметовому таборі для дітей та молоді «Ойкос». Досвід співпраці з табором був у 2015 та 2016 роках за запрошенням Чернівецької ОДА. Та наскільки цікавішою стала поїздка цього літа завдяки тому, що батьки залучились до пошуку літнього відпочинку, а педагоги міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді підхопили пропозицію відділу молоді та спорту створити групу дітей разом. Директором ЦЕНТУМ Зельською Оленою Миколаївною було прийнято рішення направити 15 юних екологів у супроводі методиста центру Хорунжої Вікторії Миколаївни, яка, звичайно, стала старшою супроводжуючою для 29 дітей Сєвєродонецька.

Отже для когось дана поїздка була профільною: краєвиди Чернівецької області – новий виток у розвитку юних екологів, для інших – чудова можливість культурної обізнаності різних куточків нашої мальовничої України.

Відділ молоді та спорту міської ради