Майбутнє починається сьогодні!

02-05-2018

Створення належних умов для реалізації творчих здібностей учнів і відновлення інтелектуального потенціалу міста, залучення дітей до участі у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, регіональних та  міських конкурсах, творчий підхід учителів до плекання майбутньої еліти є запорукою перемоги учнів у Всеукраїнських предметних олімпіадах.

За доброю традицією наприкінці навчального року відбувається урочисте вшанування обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти міста- переможців обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів МАН. 25 квітня на базі колегіуму відбувся урочистий захід «Майбутнє починається сьогодні!» для учнів, педагогів, батьків, який зібрав до двохсот учасників.

З вітальним словом до всіх звернувся перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв, який передав вітання від народного депутата України Сергія Шахова, міського голови Валентина Казакова та висловив подяку всім вчителям та учням, які прославляють наше місто.

Заступник начальника відділу освіти Оксана Миколаївна Бублей озвучила результати та рейтинги участі команди м. Сєвєродонецька в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових предметів і відзначила переможців-рекордсменів та вчителів, які підготували значну кількість переможців.

У 2018 році участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад взяли 158 учасників з 16 загальноосвітніх навчальних закладів міста. З них 119 учнів посіли призові місця: 31 перше, 46 других і 42 третіх місць.

За підсумками командної участі в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів команда учнів м. Сєвєродонецька традиційно знову посіла перше місце у рейтингу серед міст та районів Луганської області.

Команда м. Сєвєродонецька має перші місця у рейтингу з математики, фізики, економіки, інформаційних технологій, української, російської, англійської, німецької та французької філології. Друге з астрономії, хімії, правознавства. Третє з інформатики та географії.

Найбільше призових місць посіли учні багатопрофільного ліцею – 39 (директор Скурідіна О. А.), що є абсолютним результатом міста та області;

НВК-колегіуму- 17 призових місць (директор Свергунова Л. В.),

ССШ №17 (директор Гладка М.І) – 12 призових місць,

СЗШ №10 (директор Простак Н.В.) – 9 призових місць,

СЗШ №14 ( директор Корякіна Т.В.) - 6 призових місць,

по 4призових місця - СЗШ № 5 (директор Горобинська І.В.),

СЗШ №6 (директор  Волченко Л.П.),

СЗШ № 8 ( директор Журба Т.І.),

СЗШ №12 (директор Войтенко І.П.),

СЗШ №13 (директор Сорока Н.Р.),

СЗШ №16 (директор Ночовка Л.В.),

СЗШ №18 (директор Фоменко Н.А.);

3 призових місця - СЗШ №4 (директор Лєбєдєва Т.А.);

2 призових місця – СЗШ № 11 (директор Мурзенко Н.В.), СЗШ №15 (директор Кузьменко Н.М.);

1 призер у СЗШ №20 (директор Кіналь К.М.).

Переможці-рекордсмени ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад–2018, учні багатопрофільного ліцею:

- Касимов Артур, який став  переможцем з п’яти навчальних предметів, 4 з яких - це 1 місце з математики, фізики, астрономії, економіки та друге з інформатики;

- Лимар Іван, переможець з 4 предметів: історія, українська мова і література, географія та математика;

- Ізвьосткін  Данило та Сердюков Костянтин, які посіли по три призових місця.

Лідерами серед педагогів з підготовки учнів переможців у 2017-2018 навчальному році  стали:

- Олейнік Лідія Федорівна, вчитель фізики та астрономії багатопрофільного ліцею, яка підготувала 11 переможців;

- Литвиненко Людмила Григорівна, учитель математики багатопрофільного ліцею - 5 переможців;

- по 4 переможця підготували Суворова Тетяна Василівна, учитель французької мови спеціалізованої школи №17, та Ганжела Світлана Володимирівна, учитель української мови школи №10.

Зі словами подяки до вчителів та батьків звернувся випускник багатопрофільного ліцею Касимов Артур, який другий рік поспіль здобуває по п’ять призових місць.

А молодий вчитель Сєвєродонецького колегіуму Марухненко Євген Володимирович порадив учням не лише здобувати якісні знання, а й вчитися постійно їх застосовувати на практиці. Він нагадав учням китайську приказку, що вчитель лише відкриває двері, а входиш ти сам.

За наказом відділу освіти, який озвучила завідувач СМЦ Князєва Лілія Анатоліївна, всі учні-переможці отримали  премії від міської ради на загальну суму 55 тисяч 990 гривень, а педагоги були відзначені грамотами відділу освіти Сєвєродонецької міської ради.

Під час заходу святковий настрій та приємну атмосферу створювали учні Сєвєродонецького колегіуму, які дарували присутнім музичні виступи.

Підготувала: завідувач СМЦ  Князєва Л.А.