Міський голова Валентин Казаков зустрівся з представниками Німецького уряду

03-05-2018

24 квітня відбулась зустріч міського голови Валентина Казакова та керівника відділу Південної та Східної Європи, Південного Кавказу Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини паном Дірка Шаттшнайдера, Генерального консула пана Вольфганга Мьоссінгера, керівника відділу економічного співробітництва Посольства пана Тобіаса Шрадера, директора Луганського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Ігоря Агібалова.

Під час зустрічі міський голова Валентин Казаков надав інформацію стосовно економічного стану в місті. Велася мова про впровадження реформи децентралізації, перспективи створення об’єднаних територіальних громад. Окремо зупинилися на обговоренні питання щодо альтернативних джерел енергії та енергозабезпечення інфраструктури міста. Як зазначив міський голова, з цього питання наше місто активно співпрацює з Німеччиною і має позитивний досвід з реалізації проектів, наприклад, індивідуальні теплові пункти у 10-й та 15-й школах, а також впровадження інфрачервоного опалення у КДЮСШ №1 (тенісні корти).

Міський голова Валентин Казаков передав пропозиції щодо відновлення об’єктів інфраструктури на території Сєвєродонецької міської ради. Це - встановлення в загальноосвітніх закладах ІТП, сонячних колекторів, інфрачервоного опалення; будівництво нового сучасного автомобільного мосту через річку Борова; встановлення ІТП в житлових будинках міста; на будівництво стадіону з комплексом спортивних майданчиків, розташованих в кварталі 49А; реконструкцію вивільнених приміщень середньої загальноосвітньої школи №13 під відкриття дитячого навчального закладу «Сонечко» тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради