Мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22-06-2018

22 червня, у День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, керівництво міста та працівники міської ради пішим ходом вирушили на Меморіал Слави для участі у мітингу-реквієму.

У меморіальному заході також взяли участь ветерани війни, військові, школярі та громадськість.

До учасників мітингу-реквієму звернувся виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв: «Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті загиблим під час найбільшого в історії людства збройного конфлікту. Цей день уособлює героїзм, силу духу та вічну скорботу за мільйонами сердець, за всіма долями та нездійсненими мріями. Ця війна супроводжувалася особливою жорстокістю, масштабними руйнуваннями населених пунктів, знищенням великих груп населення і депортаціями. Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті. Вшанувати пам’ять тих, хто не повернувся з війни, ветеранів, вдів, дітей війни - це наш з вами священний обов’язок. Я глибоко переконаний, що ні ми, ні наші діти ніколи не забудемо про жертву Українського народу – народу, який зробив неоціненний внесок у розгром нацизму. Вічна слава і вічна пошана кожному, хто ціною життя відстояв право на свободу і незалежність нашої держави!».

Голова міської ради ветеранів Володимир Корженко також звернувся з промовою до присутніх.

Пам’ять жертв війни в Україні вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до Вічного Вогню Братської могили на Меморіалі Слави.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю