На підтримку захоплених моряків: у Сєвєродонецьку встановлено прапор ВМС ЗСУ

11-12-2018

Сєвєродонецьк приєднався до ініціативи інших органів місцевого самоврядування на підтримку 24 полонених українських моряків з малих броньованих артилерійських катерів «Нікополь» і «Бердянськ» та буксира «Яни Капу», яких незаконно захопили та утримують під вартою російські спецслужби.

Прапор Військово-Морських Сил України встановлено в приміщенні Сєвєродонецької міської ради. Встановлення прапору ВМС є свідченням того, що мешканці Сєвєродонецька підтримують українських моряків.

Прапор українського флоту перебуватиме разом з прапорами України та Сєвєродонецька до моменту звільнення наших моряків.

Нагадуємо, що 25 листопада 2018 року біля Керченської протоки російські кораблі атакували та захопили український буксир «Яни Капу» і два катери – «Бердянськ» і «Нікополь» разом з екіпажами - 24 моряки, троє з яких були поранені. Після так званого суду на території окупованого Російською Федерацією Кримського півострова усіх полонених заарештували та вивезли до Москви.

Прапори ВМС вже підняли в Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Кропивницькому, Львові, Миколаєві, Одесі та Херсоні.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю