Нагороджено переможців та призерів Всеукраїнського турніру з тенісу «Меморіал пам’яті Р.А. Чир’яна»

21-02-2019

18-20 лютого у Сєвєродонецьку проходив Всеукраїнський турнір з тенісу «Меморіал пам’яті Р.А. Чир’яна». Змагання проходили у залі тенісу КДЮСШ-1 і зібрали майже пів сотні учасників з різних міст України.

Чир’ян Роберт Арутович - Почесний громадянин міста Сєвєродонецька, заслужений тренер України, Майстер спорту з тенісу, суддя Національної та Всесоюзної категорій,  відмінник освіти, - він пішов з життя восени минулого року. Сотні, якщо не тисячі дітей, пройшли через його тенісну школу. Молодий амбітний тренер прославився тим, що виплекав не одну тенісну зірочку, був справжнім наставником юнацького тенісу. Багато хто з його вихованців стали майстрами великої ракетки, чемпіонами України, Європи, призерами престижних кубкових змагань Галея і Девіса. Ім'я Роберта Арутовича занесено до європейського Атласу провідних тренерів Європи і Світу з тенісу. Його дітище - зал тенісу на проспекті Космонавтів - ось уже понад три десятки років справно служить місту. Сюди на тренування ходять десятки дітей, які, можливо, стануть майбутніми чемпіонами.

20 лютого турнір добіг кінця. Після кількох днів наполегливої боротьби майстрів тенісної ракетки в особистому та у парному розрядах було нагороджено медалями та подарунками.

Привітав юних тенісистів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук: «Звертаюсь до вас, майбутні чемпіони України, Світу! Вітаю вас в місті Сєвєродонецьку! Пишаюсь тим, що я був особисто знайомий з Робертом Арутовичем - творцем великого тенісу. Тому для мене сьогодні бути тут - це висока честь. Я вітаю вас з перемогами і бажаю вам найвищих досягнень, і нехай Сєвєродонецьк вам запам'ятається, як початок великого старту, великого життя майбутнім олімпійським чемпіонам».

Звернувся до спортсменів Президент тенісного клубу, заступник міського голови Олександр Ольшанський: «Проведення тенісних турнірів у Сєвєродонецьку - це велика традиція. Великий теніс - це покликання, це душа, це серце. Сьогодні на кортах вам вдалося показати, які ви наполегливі, характерні і серйозні. Ми проводимо перший турнір пам'яті Роберта Арутовича, я думаю, він буде щорічним. Дякую, що ви сьогодні показали свій майстер-клас. Бажаю не зупинятися на досягнутому».

Приєднався до поздоровлень син видатної особистості Сєвєродонецька Арутюн Чир’ян і подякував міській владі за те, що започаткували турнір пам’яті людини, яка стояла у витоків тенісної слави Сєвєродонецька.

Тож, у результаті змагань місця розподілилися так:

одиночний розряд

дівчата до 10 років                                                   хлопці до 10 років

1 м- Савченко Карина                                 1м- Хорольський Дмитро

2 м-Кузьмицька Віра                                   2 м-Шатров Ілля

3 м-Кравцова Поліна                                   3 м-Овчаренко Михайло

(всі з Сєвєродонецька КДЮСШ 1)

дівчата до 12 років                                                   хлопці до 12 років

1 м-Титаренко  Камалія (Харків)                                    1м-Заярний Олександр(Сєвєродонецьк)

2м- Піюкова Марина (Харків)                                        2 м-Хорольський Олександр(Сєвєродонецьк)

3 м-Сорська Анастасія (Харків)                                      3 м-Чумаченко Дамір (Харків)

парний  розряд