Напередодні нового навчального року 15 учнів сєвєродонецької гімназії №15 отримали від благодійного фонду ноутбуки

01-08-2023

Вже декілька років Гімназія № 15 міста Сєвєродонецька Луганської області співпрацює з Благодійним фондом «Восток-SOS». Навчальний заклад брав участь у проєкті «Глобальна освіта. Вивчаємо права людини». Це міжнародний проєкт, покликаний розвивати атмосферу поваги  до прав людини в навчальних закладах, здійснення шкільної політики відповідно до стандартів прав людини.

Традиційним заходом у межах проєкту був Фестиваль – відкрита платформа для обговорення соціально важливих питань, де кожен міг озвучити свою думку або отримати зворотний зв’язок.

Фонд допомагав проводити тренінги з психосоціальної адаптації учнів. На жаль, війна змінила всі плани.

Але Благодійна організація «Благодійний фонд «Восток-СОС» не залишила заклад у ці важкі часи. Від фонду вчителі закладу отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів.  Після евакуації навчального закладу фонд брав участь у забезпеченні учителів комп’ютерним обладнанням.

А напередодні нового навчального року 15 учнів Гімназії № 15 міста Сєвєродонецька отримали від благодійного фонду ноутбуки для організації дистанційного навчання.

Колектив гімназії висловлює благодійній організації «Благодійний фонд «Восток-СОС» подяку за підтримку і увагу до проблем закладу та щиро бажає процвітання.

За інформацією: Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації  - ]]>https://sd.osv.org.ua/news/1690802116/]]>