Найкращі, найспортивніші, найталановитіші: закриття табірної зміни при ДЮСШ

21-06-2019

На стадіоні КДЮСШ-2 сьогодні, 21 червня, зібрались сєвєродонецькі спортсмени – вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл 1, 2, 3 та дитячо-юнацькою спортивної школи водних видів спорту “Садко”.

Саме при цих ДЮСШ з 03 по 21 червня проходила оздоровча кампанія. У спортивних таборах з денним перебуванням 386 спортсменів міста з різних видів спорту грали, відпочивали, набиралися сил і, звичайно ж, тренувалися та брали участь в змаганнях.

Слід зазначити, що перше півріччя виявилося щедрим на медалі, а в останній день годиться підбивати підсумки і нагороджувати найкращих. Тому Сєвєродонецька міська рада за традицією влаштувала для вихованців ДЮСШ урочисте закриття табірної зміни.

Заступник міського голови Ірина Степаненко одразу ж спитала у присутніх, чи сподобався їм відпочинок. На що отримала гучне «так»!

«Сьогодні добігла фінішу оздоровча кампанія, але попереду у вас ціле літо розваг і зустрічей з друзями. І Сєвєродонецька міська рада старалась, щоб відпочинок був вдалим. Тож, бажаємо вам добре відпочити та набратися сил. Бажаємо, щоб отриманих позитивних емоцій вам вистачило не лише на все літо, а й на новий навчальний рік. Від Сєвєродонецької міської ради бажаємо здоров’я, щастя та всього найкращого вашим батькам!» - поздоровила Ірина Вікторівна.

Депутат Сєвєродонецької міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко звернувся до спортсменів, керівників і тренерів спортивних шкіл, а також батьків: «Перш за все, дякую депутатській більшості міської ради за виділені кошти на спортивне оздоровлення. Незважаючи на важкі часи знайшлась можливість та організовано відпочинок для вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Величезне спасибі тренерському складу, керівництву ДЮСШ, депутатам міської ради за організований спортивний відпочинок. Я думаю, цю традицію, яку започатковано ще кілька років тому, ми будемо продовжувати! А зараз бажаю всім спортсменам набратися сил перед наступним спортивним роком у місті Сєвєродонецьку!»

Від імені батьківського комітету та вихованців теплі слова на адресу Сєвєродонецької міської ради пролунали від Олени та Аріші Білобородьків: «Ці незабутні два тижні дали можливість нашим дітям розвиватися, бути здоровими та міцними. Поки ми працювали, наші діти були зайняті доброю справою! Вам ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ!!!!!!»

На знак подяки від батьків і вихованців керівництво міста отримало подарунок.

З показовим номером виступила вихованка відділення гімнастики спортивної КДЮСШ 2 Владислава Шевченко.

І за традицією на фініші табірної зміни Сєвєродонецька міська рада для підтримки духу і завзятості заохотила спортсменів солодощами, які вручили почесні гості: Ірина Степаненко та Андрій Гавриленко. Такі подарунки було зустрінуте юнаками та дівчатами з неабияким задоволенням.

Тепер на спортсменів чекає новий сезон, а з ним - нові змагання та перемоги.