Небайдужі до ближнього

02-11-2018

Напередодні Дня працівника соціальної сфери, 2 листопада, в Управлінні праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради відбулося урочисте вшанування представників цієї гуманної професії.

Поздоровити соцпрацівників від міської влади завітали перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв та секретар міської ради Ельвіна Марініч.

Від народного депутата України Сергія Шахова, міського голови Валентина Казакова, від Сєвєродонецької міської ради з вітальним словом звернувся перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв:

«У вас шалено складна робота, тому що вона не просто пов'язана зі спілкуванням з людьми, а люди приходять до вас з найгострішими своїми проблемами: проблемами зі здоров'ям, за матеріальною допомогою, потребою у соціальній адаптації, з питаннями щодо субсидій, соціальної допомоги ВПО. Я завжди захоплююсь вашими людськими якостями: вмінням співчувати, чуйністю і терпінням. Адже потрібно не просто вислухати проблеми людини, а ще й вміти допомогти, вирішити ту проблему, з якою вона приходить. Завдячую вам за милосердну працю, за вогник теплоти і добра в вашому серці».

За сумлінну працю, високий професіоналізм, усвідомлене відчуття відповідальності за доручену справу та з нагоди професійного свята подяками Сєвєродонецької міської ради відзначено таких соцпрацівників: Олену Абрамову, головного державного соціального інспектора відділу соціальних інспекторів УПтаСЗН; Людмилу Дементьєву, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома денного Терцентру соціального обслуговування; Ірину Пирогову, педагога соціального Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів; Наталію Юрьєву, начальника відділу опрацювання заяв та прийняття рішень УПтаСЗН.

З вітальним словом до колег звернулася й начальник Управління праці та соціального захисту населення Наталія Василенко та відзначила багатьох з них обласними відзнаками.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради