Небайдужі до чужої біди

28-01-2019

Під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради 28 січня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук відзначив та нагородив за здійснення героїчного вчинку, прояву громадянської позиції, сміливості та мужності при затримання злочинця подяками міської ради сержанта поліції Віталія Нєкрасова, громадян Дениса Шигіду та Олександра Краснова.

«Дякую за чоловічий вчинок. Найголовніше, що ви зорієнтувались і змогли захистити. Небайдужість – це і є патріотизм», - зазначив Вячеслав Ткачук і подякував депутату міськради Владиславу Старицькому за те, що опинився у слушний час і у потрібному місці та розповів громаді про героїчний вчинок.

Саме він 23 січня став свідком героїчного вчинку трьох молодих людей. Близько 19.00 у дворі неподалік будинку 23 по проспекту Космонавтів на сєвєродончанку Наталю напав злочинець. При спробі вихватити в неї сумочку він отримав опір. Поваливши її на землю, вдарив по голові, вихватив сумочку та намагався втекти. Пересічним перехожим Денису Шигіді, Олександру Краснову та сержанту поліції Віталію Нєкрасову, який випадково знаходився неподалік, вдалося затримати злочинця. Не зважаючи на погрози нападника, вони наздогнали крадія та повернули майно жінці. Після затримання виявилось, що нападник 1984 р.н. відбув покарання 18 років за вчинення карних правопорушень різного ступеня важкості, у тому числі 12 років за вбивство. Враховуюче ці факти про рецидивіста, чоловіки дуже ризикували своїм здоров’ям і життям.

«Вважаю таких небайдужих до чужої біди людей справжніми героями», - сказав Владислав Старицький.