Нові можливості для українського бізнесу: Фонд розвитку інновацій став першим у країні екосистемним партнером Європейської інноваційної ради

04-07-2023

Український фонд стартапів підписав Меморандум про співпрацю з Європейською інноваційною радою та став першим в Україні офіційним партнером програми EIC Ecosystem Partnerships and Co-Investment Support. Відтепер українські підприємці зможуть користуватися послугами на порталі EIC та швидко шукати менторів, партнерів чи інвесторів для розвитку власної справи.

Програма EIC Ecosystem Partnerships and Co-Investment Support має на меті пришвидшити розвиток інноваційного бізнесу в Європі. У межах програми підприємці можуть отримати доступ до спеціалізованих бізнес-програм, мережі інвесторів і фандрейзингових програм, наукової, технічної та юридичної підтримки.

Серед партнерів програми — понад 50 стейкхолдерів інноваційних екосистем з усього світу: технологічні парки, R&D-центри, інвестори, акселератори та фонди.

Як партнер ініціативи, Український фонд стартапів пропонує учасникам EIC Ecosystem Partnerships and Co-Investment Support послуги:

• Matchmaking with Experts, Partners and Investors

Підприємцям допоможуть налагодити зв’язки з лідерами індустрії, експертами, ангельськими інвесторами, представниками венчурних фондів і корпорацій для нетворкінгу, наставництва та інвестиційних можливостей. Дізнатися деталі та скористатися послугою можна за ]]>посиланням]]>.

• Mentoring from in-house experts

Підприємці зможуть відвідувати сесії з експертами Фонду, лідерами індустрії, галузевими експертами, представниками успішних стартапів,  а також покращити навички з маркетингу, PR та комунікацій, навчитися залучати інвестиції, отримати юридичні консультації. Дізнатися деталі та скористатися послугою можна за ]]>посиланням]]>.

Скористатися можливостями на порталі Європейської інноваційної ради учасники програми зможуть до 31 грудня 2023 року.

Більше деталей про програму дізнавайтеся на сайті Фонду —  ]]>https://usf.com.ua/rozpochinaiemo-programu-eic-ecosystem-partnerships-and-co-investment-support/]]>

Нагадуємо: Наприкінці грудня Український фонд стартапів перейшов в управління Мінцифри. Це дало змогу системно реалізовувати ідеї та розвивати стартапи під координацією Міністерства. Окрему увагу Фонд приділяє military-tech проєктам — технологічним продуктам в оборонній сфері, які допомагають отримати перевагу на полі бою та наблизити перемогу.

Джерело: ]]>Міністерство цифрової трансформації України]]> - ]]>https://thedigital.gov.ua/news/novi-mozhlivosti-dlya-ukrainskogo-biznesu...]]>