«Нумо, дідусі!»

20-04-2019

У Сєвєродонецькій міській публічній бібліотеці 19 квітня відбулась конкурсна шоу-програма «Нумо дідусі!». Захід такого формату в місті проводився вперше. Участь у ньому брали люди почесного віку, що мають чималий досвід, активну життєву енергію та надбану мудрість, є професіоналами у своїй справі.

В ході конкурсної програми активні ветерани міста вкотре підтвердили відомий вислів, що вік - це лише цифра.

Учасники були поділені на дві амбітні та енергійні команди. До першої увійшли ветерани ПрАТ «Сєвєродонецке об’єднання Азот». Це була команда справжніх піратів, під назвою «Старі розбійники» на чолі зі славетним капітаном – Олександром Воронько.

Їх суперники: авантюрні, поважні та самовпевнені «Старі бандюжники» на чолі з Сергієм Дядиком. Це була збірна команда міської організації ветеранів з одеським колоритом.

Розпочалася шоу-програма «Нумо дідусі!» зі знайомства з кожною командою – з візитівки. Потім команди розім’ялись питаннями зі шкільної програми, демонстрували свої таланти й креативність, а також спритність і фізичну підготовку.

Особливу увагу приділили творчості. Конкурси супроводжувались піснями, частівками, віршами та танцювальними номерами.

Вміння, винахідливість та талант учасників оцінювало журі, очолила яке заступник міського голови Ірина Степаненко.

Підводячи підсумки конкурсної шоу-програми, вона зазначила, що обидві команди добре впоралися з кожним етапом змагання. Тож, перемогла дружба.

Усі присутні вітали виступаючих бурхливими оплесками і вигуками «Браво!». Після завершення заходу вони подякували організаторам та учасникам за приємні і незабутні враження.

Захід настільки сподобався глядачам і учасникам, що організаторами вирішено зробити його традиційним і проводити щорічно.