Оголошення від КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління»

12-05-2020

У В А Г А!

ШАНОВНІ ПАСАЖИРИ!

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. №343, на час карантину до 22 травня 2020 р., в громадському електротранспорті Сєвєродонецька можуть їздити лише працівники закладів та установ, які забезпечують життєдіяльність міста у сферах:

- охорони здоров'я;

- продовольчого забезпечення;

- енергозабезпечення;

- водозабезпечення;

- комунальних послуг;

- урядування та надання найважливіших державних послуг;

- зв'язку та комунікації;

- фінансових та банківських послуг;

- функціонування інфраструктури транспортного забезпечення;

- оборони;

- правопорядку та цивільного захисту;

- об'єктів критичної інфраструктури, що мають безперервний   промисловий цикл;

- особи, які виявили бажання бути донорами крові та (або) її компонентів, на підставі посвідчення донора крові та (або) її компонентів.

Пасажири зобов'язані мати при собі  тимчасове посвідчення для проїзду в громадському транспорті, затвердженого міською радою або службове посвідчення (перепустка), що підтверджує їх особу та засоби особистого захисту (захисну маску або респіратор).

В разі невиконання вимог пасажирами, водій не здійснюватиме рух та викликатиме поліцію, оскільки саме на порушника вимог лягає відповідальність.

Штраф за недотримання умов карантину — від 17 000 до 34 000 грн.

КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління»

Средняя: 4 (2 оценок)