Олександр Ольшанський: наше завдання, максимально задовольнити  потреби городян, які потребують поліпшення  житлових умов

02-08-2019

Забезпечення городян житлом завжди було і є актуальним, - з такою заявою виступив на черговому засіданні громадської комісії з житлових питань, яка відбулась 2 серпня у міській раді, заступник міського голови Олександр Ольшанський.

За словами Олександра Вікторовича, до громадської комісії з житлових питань надходить чисельна кількість звернень містян з потребами поліпшення житлових умов.

«В політиці держави відсутнє фінансування програм будівництва доступного житла та забезпечення цим житлом громадян України, які того потребують, - Урядом близько 20 років не надавалося коштів з державного бюджету на місцеві бюджети в порядку співфінансування. Ми самостійно намагаємося вирішити цю проблему: виділяємо земельні ділянки для будівництва житла ВПО, учасникам АТО. Наскільки мені відомо міська рада не проти співфінансування програм з будівництва. Тобто щоб по максимуму задовольнити потреби і бажання жителів нашого міста», - підкреслив заступник міського голови.

На засіданні членами комісії були розглянуті питання постановки громадян на квартирний облік, до черги на одержання жилої площі в гуртожитку, зняття з квартирного обліку, надання жилих приміщень та жилої площі в гуртожитках комунальної власності.

Так, комісією зокрема вирішено поставити на квартирний облік та включити до першочергового списку з метою отримання грошової компенсації за належні їм жилі приміщення 14 внутрішньо переміщених осіб, які захищали  незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, 3 осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Надано 4 кімнати у гуртожитках комунальної власності. Поставлено до черги на одержання жилої площі у гуртожитках комунальної власності 6  осіб. Також були розглянуті відповідні звернення громадян та клопотання підприємств, організацій, відомств.

Средняя: 3.5 (2 оценок)