Олександр Стрюк відвідав ТОВ НВО «Союзенергомаш»

25-09-2020

25 вересня напередодні Дня машинобудівника керівник військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк відвідав ТОВ НВО «Союзенергомаш», яке спеціалізується на виробництві, ремонті, монтажі та налагодженню теплоенергетичного устаткування і запірної арматури.

Як повідомив Генеральний директор Концерну «Союзенерго», до структури якого входить «Союзенергомаш» Олексій Лушніков, Концерн є одним з лідерів українського ринку серед виробників трубопровідної арматури і нестандартного енергетичного обладнання.

Керівник військово-цивільної адміністрації зустрівся з трудовим колективом ТОВ НВО «Союзенергомаш» та привітав з Днем машинобудівника.

«Вітаю ваш колектив з професійним святом. Ви даєте поштовх до розвитку економіки, розвиваєте місто Сєвєродонецьк та нашу державу. Молодці, що зберегли підприємство. Ми співпрацюємо і надалі будемо співпрацювати. Хочу побажати вашому підприємству зростання замовлень. Зі святом вас!», - звернувся до присутніх Олександр Стрюк.

У переддень свята було нагороджено кращих працівників відзнаками та подарунками.

Після урочистої частини технічний директор підприємства В’ячеслав Гамов ознайомив Олександра Стрюка з роботою основних виробничих цехів: котельно-зварювального та з виробництва запірної арматури.

Підприємство виконує роботи для державного та комунального секторів економіки. Так, зокрема для КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» Товариство надає послуги з технічного огляду, випробування, ремонту та налагодження електрообладнання на котельні 83 мікрорайону.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)