Парк культури та відпочинку в районі озера Паркове: плани і перспективи

13-05-2019

На звернення в.о. міського голови Вячеслава Ткачука до керівництва Луганської облжержадміністрації щодо спільних скоординованих заходів з поліпшення екологічного стану міста Сєвєродонецька надійшла відповідь, що Регіональною програмою з охорони навколишнього природного середовища Луганської області на 2019-2025 роки передбачено заходи з озеленення, а саме: розробка проекту «Реконструкція території парку культури та відпочинку в районі озера Паркове (фінансування передбачено за рахунок коштів обласного бюджету у сумі 996,630 тис. грн.), а також реконструкція відповідної території у сумі 5000,00 тис. грн. з обласного бюджету та 45000,00 тис. грн. – з державного бюджету.

Відповідальним виконавцем заходів визначено Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністації та Сєвєродонецьку міську раду.

Виконання зазначених заходів дасть змогу розробити проект Парку культури і відпочинку в районі оз. Паркове та оновити його відповідно до сучасних вимог; створити найкращі екологічні, мікрокліматичні, санітарно-гігієнічні життєві умови для населення; сформувати культурний ландшафт; поліпшити стан навколишнього середовища.

Средняя: 5 (2 оценок)