Перекриття дорожнього руху 26 травня!

11-05-2019

У зв’язку з проведенням 26 травня масових заходів з нагоди 85-річчя Дня міста та Дня хіміка, буде перекрито рух автотранспорту (згідно зі схемою), а саме:

- 26 травня 2019 року з 08.00 до 24.00 по проспекту Центральний (парна сторона) від вулиці Сметаніна до вулиці Новікова та від вулиці Новікова по проспекту Центральний (непарна сторона) до вулиці Гагаріна. По проспекту Гвардійський на дорожніх розворотах біля магазину «Городок» та магазину «Натуральні продукти».

На Т- образному перехресті вулиці Науки та проспекту Центральний (непарна сторона) дорожній рух буде перекрито.

Рух маршрутних таксі маршрутів №110 та №101, буде здійснюватися за зміненими схемами.

26 травня 2019 року з 08.00 до 24.00 рух тролейбусів маршруту № 6 здійснюватися не буде.

Просимо це врахувати при плануванні своїх поїздок містом.

Місце відстою транспортних засобів що здійснюють перевезення пасажирів за маршрутом «Сєвєродонецьк-Лисичанськ», від торгівельного комплексу «Мир» у вказаний час та дати переноситься до магазину «Медея».

Схеми перекриття дорожнього руху додаються. Велика схема діятиме до моменту проходження святкової колони відмітки вулиці Гагаріна. Після цього діятиме мала схема перекриття дорожнього руху.

Шановні водії, плануйте об’їзди вказаних ділянок, заздалегідь!

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту

економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради

Кликните по изображению для просмотра в полном размере