Перемоги сєвєродонецьких підводників у Кубку України 2019 та у I етапі Кубку Світу 2019 з плавання в ластах

11-03-2019

Підводний спорт

З 16 по 19 лютого в київському Палаці Підводного Спорту пройшов Кубок України 2019 р.

Луганську область представляли шість провідних спортсменів сєвєродонецької СДЮСТШ ВВС «Садко».

В результаті триденної боротьби сєвєродонецькі спортсмени-підводники завоювали 17 медалей.

Найуспішніше виступив МСУМК Лєвін Денис. На його рахунку 4 особистих медалі: 3 «золота» на дистанціях 50 м пірнання, 50 м плавання в ластах, 100 м плавання з аквалангом і срібна нагорода на 100 м плавання в ластах.

Не дивлячись на свій юний вік, відмінні результати показав МСУМК Сущенко Володимир: він став переможцем Кубка України на дистанції 200 м плавання в ластах і був другим на 400 і 800 м плавання в ластах.

Серед жінок кращі результати показала МСУМК Рєзнік Валентина: на її рахунку 4 «срібла» на 50 м пірнання, 100, 200 і 400 м плавання в ластах.

Відзначився МСУ Серебряков Дмитро: він посів третє місце на 200 і 800 м плавання в ластах.

Срібну медаль на 400 м плавання з аквалангом принесла до скарбнички Луганській обл. МСУ Сторчева Катерина.

Хороші результати як для початку сезону показав МСУ Полчанов Микита: він став співвласником срібної нагороди у змішаній естафеті 4 по 50 м в складі з Лєвіним Д., Рєзнік В. і Сторчевой К., а також завоював бронзову медаль в складі чоловічої естафети 4 по 100 м (Сущенко В., Серебряков Д. і Лєвін Д.).

Ще одну срібну медаль завоювали Рєзнік В. і Сторчева К., виступаючи в жіночому естафетному плаванні 4 по 100 м за команду САДКО - Дарниця 303.

Підготували спортсменів - Золотов О. Ю. і Полчанова Т.А.

Плавання в ластах

507 спортсменів з 87 клубів і 16 країн зібралися з 22 по 24 лютого в олімпійському басейні в м. Егері (Угорщина), який приймав у себе I етап Кубка Світу 2019 з плавання в ластах. Серед цих спортсменів були 9 вихованців Сєвєродонецької СДЮСТШ ВВС «Садко» (директор Ханювченко О.В.).

Всі плавці змагалися в двох категоріях - чоловіки і жінки, юнаки та дівчата (12-17 років).

Провідні сєвєродонецькі спортсмени виступали за національну збірну України - це МСУМК Лєвін Денис, МСУМК Сущенко Володимир, МСУ Серебряков Дмитро і МСУ Хрипунова Тетяна.

Більш молоді атлети виступали за команду Young Generation of Ukraine.

Змагання проходили по дводенній програмі в 4 сесії.

У результаті збірна команда України посіла перше місце, випередивши найближчих суперників - команди з Росії та Угорщини. Свій внесок в загальний успіх зробили й сєвєродонецькі хлопці. Так, Денис Лєвін був першим на дистанції 100 м плавання з аквалангом, посів друге місце на дистанції 50 м пірнання і став володарем золотої медалі в чоловічому естафетному плаванні 4 по 100 м. Сущенко Володимир завоював срібну медаль на дистанції 400 м, був третім на 100 м плавання в ластах та співавтором ще однієї срібної медалі в естафетному плаванні серед юнаків 4 по 100 м.

На рахунку у Серебрякова Дмитра дві срібні медалі на дистанціях 800 м та естафеті 4 по 100 м серед юнаків. Прекрасно виступила і Тетяна Хрипунова, показавши свої найкращі результати і потрапивши в шістку найсильніших на дистанціях 100 м плавання з аквалангом і 100 і 200 плавання в біластах.

Наші юні спортсмени, які представляли команду «Юне покоління України», також показали результати. Серед дівчат найбільш вдало виступили Ксенія Шуліка і Серафима Бесчастна. На дистанції 100 м плавання в ластах Ксенія посіла 7 місце, а Серафима була восьмою. До того ж, обидві виконали норматив майстра спорту України. Анна Анфімова проявила спортивний характер в естафетному плаванні 4 по 100 м і вивела команду на 7 місце (склад команди: Таратута А. (Київ), Шуліка К., Бесчастна С. і Анфімова А. (Сєвєродонецьк))!

Також відзначилися і юнаки - Трофименко Ілля і Шведов Єгор значно поліпшили свої особисті досягнення, а в юнацькій естафеті 4 по 100 м посіли 6-е місце.

Єгор Шведов вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України на дистанції 200 м плавання в ластах з результатом 1.35.44

Підготували спортсменів - Золотов О. Ю., Полчанова Т.А. і Борисов Я.О.

Наразі сєвєродонецькі підводники готуються до наступних стартів - це II етап Кубка Світу, який відбудеться в м. Ліньяно (Італія) з 22 по 24.03, і Чемпіонат України серед юнаків за віковими групами, який проходитиме в м. Києві з 30.03 по 02.04.2019.