Перемогою сєвєродончан завершився чемпіонат області з кікбоксінгу

23-03-2019

Цілковитою перемогою команди сєвєродончан, а саме – спортсменів-кікбоксерів Комунальної дитячо-юнацької спортивної школи №1 завершився Відкритий чемпіонат Луганської області з кікбоксінгу WAKO у розділі ЛОУ-КІК, який складався з семи розділів: лоу-кік, К1, кік-лайт, фул-контакт, лайт контакт, музичні вправи, семі-контакт.

Друге місце здобула команда кікбоксерів із м.Рубіжного «Скіф», третє – «Фаворит» (ВПУ №24, м. Сєвєродонецьк), а приз глядацьких симпатій отримали спортсмени зі Сватового.

Чемпіонат проходив 22-23 березня в приміщенні КДЮСШ-1 та став справжнім спортивним святом для кікбоксерів, тренерів та любителів цього контактного виду спорту. Окрім того, під час змагань також провели відбір спортсменів для участі у всеукраїнському чемпіонаті.

Від Сєвєродонецької міської ради почесним гостем фіналу чемпіонату був депутат міськради, голова постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігор Бутков.

На врученні нагород переможцям Ігор Бутков привітав присутніх зі спортивним святом та побажав натхнення і незламної волі до перемоги:

«Дорогі друзі, я радий від міської влади поздоровити вас сьогодні з цим прекрасним святом!

Вітаю переможців – з перемогою, а ті хто програв – знайте, ви не програли, а набули нового досвіду для отримання перемог у майбутньому. Спорт гартує особистість, виховує характер і волю до перемоги.

Дякую батькам, тренерам, що вклали свою душу у вихованців та спортсменам, які сім потів пролили у цій залі.

Хочу окремо подякувати Почесному президенту Луганської обласної федерації кікбоксингу WAKO Леоніду Березинському. Саме завдяки його професіоналізму, спортивному ентузіазму та любові до Сєвєродонецька стало можливе проведення у місті Відкритого чемпіонату Луганської області з кікбоксінгу на такому високому рівні.

Ще раз вітаю вас та бажаю звершень і в подальшому. Сподіваюся, що ви прославите наше місто Сєвєродонецьк та Луганську область, а дехто і Україну. Я в цьому впевнений. Нових вам перемог!»

На згадку про чемпіонат присутні зробили спільні фото.

Анонс: На наступному тижні читайте на нашому сайті розширений матеріал про Відкритий чемпіонат Луганської області з кікбоксінгу WAKO та розвиток цього виду спорту у Сєвєродонецьку.