Переможців Конкурсу щодо створення бренду та слогану Сєвєродонецької територіальної громади відзначили у Сєвєродонецькій ВЦА

22-12-2020

22 грудня переможців конкурсу серед учнівської молоді щодо створення бренду Сєвєродонецької міської територіальної громади урочисто відзначено у Сєвєродонецькій військово-цивільній адміністрації.

За результатами Конкурсу переможців обрано в категоріях ЛОГО та СЛОГАН громади. Ними стали:

• Петрова Яна Станіславівна - переможець в категорії СЛОГАН громади. Вихованка гуртка «Журналістика» Сєвєродонецького міського Центру дитячо-юнацької творчості.

«Сила громади в об’єднанні та співпраці заради впевненого майбутнього»

• Джафарова Лейла Газанфар кизи - переможець в категорії ЛОГО громади. Учениця Сєвєродонецького НВК «Спеціалізована школа-колегіум НаУКМА»

Заступник керівника військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк Ірина Степаненко звернулась до переможців конкурсу:

«28 учасників з усіх шкіл міста брали учать у конкурсі, але ви визначені як його переможці. Керівництво військово-цивільної адміністрації намагається робити все заради майбутнього нашої молоді. Вітаємо вас і бажаємо, щоб ви завжди були активними мешканцями нашого міста, щоб ви робили все найкраще для нього!» - побажала Ірина Вікторівна та вручила школяркам символіку міста, заради якого вони й вибороли перемогу у конкурсі, Подяки ВЦА м. Сєвєродонецька та солодощі.

Дівчата також поділились, що саме спіткало їх до участі у Конкурсі. Так, Яні запропонував керівник гуртка, а Лейла дізналась про конкурс у колегіумі. Обидві рішуче взялись за справу та заслужили найвищу оцінку конкурсної комісії.

***Цей Конкурс проводився у рамках розроблення Стратегії розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади 2021-2027 рр. Його метою було залучення учнівської молоді до промоції Сєвєродонецької міської територіальної громади,  підвищення якості життя населення, ефективне використання наявних ресурсів, а також формування економічних ідей, направлених на розвиток громади.

Організація проведення Конкурсу здійснювалась управлінням економічного розвитку спільно з управлінням освіти ВЦА м. Сєвєродонецьк. До складу конкурсної комісії входили представники військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк, малого та середнього бізнесу, громадських організацій.