Перше у 2019 році засідання виконкому

09-01-2019

9 січня члени виконкому Сєвєродонецької міської ради провели своє перше засідання у 2019 році. Провів його в.о. міського голови Вячеслав Ткачук. Порядок денний містив 17 питань.

Зокрема члени виконкому схвалили проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік» з подальшим його винесенням на розгляд міської ради, в основному залишивши запропонований документ без змін. Головуючий на засіданні запропонував включити до цього проекту рішення додаткові 70 тис. грн. на проектно-кошторисну документацію на будівництво котельної для дитячого садочку у Борівському.

«На сьогодні якнайшвидше потрібно виділити ці кошти, щоб найближчим часом у дитсадочка з’явилась котельна, і відповідні контролюючі органи дозволили працювати дитсадочку. І 60 маленьких мешканців Борівського змогли його відвідувати», - наголосив Вячеслав Ткачук.

На засіданні також затверджено проект "Програми соціально-економічного і культурного розвитку м. Сєвєродонецька на 2019 рік" з подальшим його винесенням на розгляд міської ради.

Інформацію про роботу Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м. Сєвєродонецьку за 2018 рік взято до відома. Так, у результаті проведеної роботи Координаційної ради протягом 2018 року прийнято сім регуляторних актів, ще один пройшов процедуру обговорення та буде прийнятий в 2019 році. Три проекти регуляторних актів потребують узгодження контролюючими органами, тому їх розгляд перенесено на 2019 рік.

Прийнято рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з централізованого опалення для категорії населення м. Сєвєродонецька, яке обслуговує КП "Сєвєродонецьктеплокомуненерго".

Внесено зміни до Регламенту роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради.

Також члени виконкому внесли зміни до складу міської комісії з демонтажу тимчасових споруд на території м. Сєвєродонецька і міської комісії з контролю за станом благоустрою та врегулюванням питань щодо стихійної торгівлі на території м. Сєвєродонецька. Обидві очолює заступник міського голови Григорій Пригеба.

Серед іншого прийняті рішення про захист прав малолітніх, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо.