Перші постраждалі від пожеж на Луганщині вже отримають грошову компенсацію з державного бюджету

30-10-2020

За результатами перших засідань тимчасової комісії з розгляду питань виплати грошової допомоги з державного бюджету постраждалим від надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла у вересні-жовтні 2020 р. на території Сєвєродонецької міської ради (далі – Комісія), на яких розглядалися справи постраждалих, прийнято рішення Комісії про надання такої допомоги.

Так, розпорядженнями керівника ВЦА м.Сєвєродонецьк Олександра Стрюка №747 та №755 Управлінням праці та соціального захисту населення Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області виплачена допомога першим постраждалим.

Засідання Комісії проводяться щодня.