Першу партію «пакунків малюка» вручали у Сєвєродонецьку

15-04-2019

15 квітня «пакунки малюка» почали отримувати породілля, які народили та виписались з пологового будинку з 1 березня 2019 року. Вручення відбулось в управлінні праці та соцзахисту населення міської ради.

Заступник міського голови Ірина Степаненко звернулась до матусь з вітаннями та побажаннями:

«Сьогодні ми зібрались на урочисту подію. У першу чергу хочу привітати вас з народженням діточок. Ви знаєте, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України вам надається безповоротна адресна соціальна допомога у вигляді бебі-боксів, тобто «пакунків малюка». Держава піклується про всі родини та переконана, що дитина повинна мати все необхідне з перших днів життя, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків.

Бажаю вам від Сєвєродонецької міської ради, від усієї нашої команди здоров’я, щастя, благополуччя, щоб ваші малюки зростали здоровими та ставали гідними мешканцями нашого міста, а в ваших сім’ях завжди панували злагода, мир, щастя і добробут».

Одразу ж і відкрили пакунок малюка, щоб матусі змогли переконатись у його наповненні (комплектування допомоги «пакунок малюка» здійснюється згідно з переліком дитячих товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», затвердженим Мінсоцполітики). Окрім одягу та інших важливих для дитини речей (підгузки, пелюшки, одяг, ковдри, брязкальця, засоби для догляду та багато чого іншого, у тому числі і для матусі), пакунок також містить інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною. Весь комплект упаковано у коробку з міцного картону. Цікаво, що й габарити такого пакунку немаленькі, а простір щільно й доверху заповнено вказаними предметами.

Матусі ділились враженнями з журналістами, зазначаючи потрібність і корисність такої допомоги.

За інформацією начальника УПтаСЗН Наталії Василенко, до міського управління соцзахисту станом на 15.04.2019 року надійшло 38 заяв від породіль на отримання пакунку. Водночас породілля, які народили після 10 квітня 2019 року, отримують бебі-бокси під час виписки з пологового будинку. Наталія Вікторівна запросила тих, хто не отримав бебі-бокс у пологовому будинку на момент виписки, написати відповідну заяву в управління праці та соціального населення (вул. Новікова, 15б, каб. 15). До заяви додаються копія свідоцтва про народження дитини та довідка з пологового будинку про те, що на момент виписки  пакунок не отримано.

Допомогу «пакунок малюка» можна отримати під час народження/виписки дитини у пологовому відділені або за місцем проживання/перебування новонародженої дитини не пізніше ніж 30 календарних днів з дня її народження.

Отримання допомоги «пакунок малюка» не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні дитини.

Порядок  надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” затверджено ]]>Постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 р. № 512]]>.

Відео: ]]>Сєвєродонецькі матусі отримали перші “Пакунки малюка”]]>

Средняя: 5 (3 оценок)