Підбито підсумки конкурсу на кращий проєкт пам’ятника «Героям АТО» у Сєвєродонецьку

16-04-2021

На черговому засіданні комісія підбила підсумки конкурсу на кращий проєкт пам’ятника «Героям АТО» в м. Сєвєродонецьку.

Члени комісії провели обговорення двох найбільш привабливих проєктів: проєкту під девізом «Героям АТО» та проєкту під девізом «Пам'ятник «Героям АТО», та визначили, що з двох проєктів найбільше вимогам конкурсної документації відповідає проєкт під девізом «Пам'ятник «Героям АТО» (автори - Дмитро Прудов та Олег Яновський). У проєкті виконана схема генплану з розміщенням пам’ятника та благоустроєм території зеленої зони по вул. Донецька, виконано кілька фасадів пам’ятника з врахуванням прилеглої забудови, до проєкту додана пояснювальна записка з детальним обґрунтуванням запропонованого проєкту. Проєкт пам’ятника має дуже сучасний вигляд та більш гармонійно вписується у місце, обране для його встановлення.

Щодо проєкту під девізом «Героям АТО» (автор - Валентин Галімов)  було визначено, що, виходячи з досвіду відділу капітального будівництва, дуже проблематично знайти виконавців для спорудження складної скульптури, дуже складно визначити кошторис на її виготовлення.

Довгоочікуваний пам’ятник Героям АТО планується спорудити найближчим часом, тому необхідно обрати той, який є технічно можливим для виготовлення в більш короткий термін. Після обговорення члени комісії підбили підсумки конкурсу та вирішили визнати переможцем проєкт під девізом «Пам'ятник «Героям АТО» (автори - Дмитро Прудов та Олег Яновський).